Auta

Vozový park tvoří pouze nová auta pořízená v roce 2022. Žádnou starou ojetinu u nás nenajdete. V naší nabídce naleznete vozy Ford Focus a také osobní dodávku Ford Tourneo Custom pro 8 cestujících.

Ford Focus

Ford Focus hatchback je ideální parťák do města, ale nezalekne se ani delší cesty na výlet. Má litrový benzínový motor a manuální převodovku. Díky jeho parkovacím senzorům vpředu i vzadu a parkovací kameře pro Vás bude parkování hračka.

Technické údaje

motor: 1.0 EcoBoost 92kW
palivo: benzín
převodovka: manuální, 6 stupňová
počet míst: 5
objem kufru: 375 litrů

Základní prvky výbavy

parkovací senzory vpředu i vzadu, parkovací kamera, navigace, automatická klimatizace, přední vyhřívané sedačky, vyhřívané čelní sklo, multifunční volant, tempomat, asistent rozjezdu do kopce, asistent jízdy v pruzích, Apple CarPlay a Android Auto.

Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom je velkoprostorový osobní vůz pro 8 cestujících. Díky samostatným a nastavitelným sedadlům ve všech řadách nabídne komfort pro cestující a dostatek místa pro zavazadla. Pokud by bylo místa přeci jen málo, má tažné zařízení. Tato kombinace z něj dělá ideální auto na výlety nebo dovolenou pro vícečlennou rodinu nebo skupinu.

Technické údaje

motor: 2.0 EcoBlue 96 kW
palivo: diesel
převodovka: manuální, 6 stupňová
počet míst: 8, modulární
objem kufru: 1 900 litrů při využití všech 8 míst

Základní prvky výbavy

Modulární sytém sedadel ve 2. a 3. řadě umožňuje sedadla posouvat, polohovat nebo zcela vyjmout a využít tak více prostoru pro zavadla. Zajímavou možností je otočit 2. řadu sedadel proti směru jízdy a vytvořit tak „konferenční“ uspořádání.

Dalšími prvky výbavy jsou parkovací senzory vpředu i vzadu, parkovací kamera, navigace, automatická klimatizace vpředu i v zadní části vozu, přední vyhřívané sedačky, vyhřívané čelní sklo, multifunční volant, tempomat, tažné zařízení, asistent rozjezdu do kopce, asistent jízdy v pruzích, Apple CarPlay a Android Auto.